ОГОЛОШЕННЯ АКЦІЯ

За ініціативи активних жителів села Мигії, спільно з Мигіївською сільрадою та за сприяння НПП "Бузький Гард", планується акція "Чисте довкілля - чисте сумління", що проходитиме по березі річки Ташлик (неподалік криниці "Кит-риба").

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи, сільські депутати та небайдужі мешканці громади, запрошуємо долучитися до заходу!!! Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного!!!

Акцію буде проведено в суботу, 20 березня об 11.00. В разі несприятливих погодних умов, дату буде перенесено!

Р. S. Будемо вдячні допомозі, у вигляді робочих перчаток, пакетів для сміття тощо.

ПАМ'ЯТАЄМО: Чиста громада — це показник культури мешканців, які проживають у ній!!!!

Фото без описуФото без опису

01.квітня 2021 року  проведено акцію "Чисте довкілля - чисте сумління", що проходила  по березі річки Ташлик (неподалік криниці "Кит-риба").  в акції взяли участь представники  Мигіївської сільської ради , депутати  сільської ради , працівники НПП "Бузький Гард" , та небайдужі жителі с. Мигія.

Фото без описуФото без опису

Порядок дій для оформлення інвалідності дитині

Департамент соціального захисту населення інформує про порядок дій для оформлення інвалідності дитині, види допомог та підтримки, на які має право дитина з інвалідністю, та порядок їх отримання, інклюзивну освіту, а також рекомендації щодо батьківської підтримки дитини, облаштування домашнього та освітнього простору. Для більш детального ознайомлення рекомендуємо перейти за посиланням : https://www.unicef.org/ukraine/documents/acquired-disability

09:38:55 27.12.2022

Штормове попередження

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ - 21.12.2021 об 10.50 від Миколаївського обласного гідрометеорологічного центру отримано штормове попередження: «Найближчі 1–2 години по місту Миколаїв та області очікується посилення північно-західного вітру до 15 – 20 м/сек., Збережеться до кінця доби 21.12.2021 та впродовж доби 22.12.2021. 1 рівень небезпеки – жовтий». Про отримання штормових попереджень повідомити за телефонами: 0512 30-45-07, 0512 30-45-09, або на ел. пошту. Відповідальний черговий управління з питань цивільного захисту Миколаївської облдержадміністрації.

13:23:59 21.12.2021