стаття

Щодо  дотримання протиепідемічних вимог в умовах карантину

Зважаючи на те, що «карантин зимових канікул» закінчився,  коронавірусна інфекція «COVID-19» ще не відступила,  а карантині обмеження продовжують діяти, тож не варто нехтувати діючими вимогами. Постійна робота з перевірки дотримання карантинних обмежень стала звичною справою для Первомайського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Наші візити не спрямовані на те, щоб «залякати» підприємців, ціль наших обстежень – це донесення важливості докладання спільних зусиль до боротьби з поширенням коронавірусної інфекції та перевірка дотримання вимог  щодо організації протиепідемічних  заходів на період карантину.  Нагадуємо суб’єктам господарювання, що вимоги щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджені постановами   Головного державного санітарного лікаря України, так наприклад:

- для об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами  вимоги передбачені Постановою № 17 від 09.05.2020;

- для закладів громадського харчування вимоги наведені в Постанові №57 від 30.12.2020;

- для перукарень та салонів – Постанова №20 від 09.05.2020;

- та інші.

Крім того, під час проведення обстежень фахівці Первомайського міжрайонного управління постійно проводять роз'яснювальну роботу з керівниками та працівниками підприємств та установ щодо необхідності дотримання дистанції та маскового режиму, а також наголошують на важливості безперервності процесу дотримання правил карантинних обмежень у відповідності до рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України.

З повагою, Первомайське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.