Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насилля"

За інформацією ООН, від фізичного домашнього насильства в Україні страждає близько 2-ох мільйонів людей. Понад 80-ти % випадків — це насильство чоловіків над жінками.

За статистикою, щороку від цієї проблеми гинуть 600 українок.

У всьому світі, представниці жіночої статі стають жертвами ґвалтувань та зазнають побутового насилля. Більше того, справжні масштаби та істинна природа цього явища нерідко приховані. Задля підвищення інформованості суспільства щодо питання насилля, уряди країн та міжнародні організації започаткували щорічну акцію «16 днів проти насильства».

Символом проти будь-яких форм насильства над жінками стала біла стрічка. Вона символізує намір ніколи не залишатися байдужими до цієї проблеми. Цивілізований світ має викорінити це ганебне і небезпечне явище.

Повномасштабне вторгнення росії на територію України продемонструвало справжнє обличчя «другої армії світу». Армія ґвалтівників і катів принесла смерть, поранення, каліцтва українським жінкам.

Наприкінці вересня ООН оприлюднили звіт у якому зафіксовано понад сотні випадків сексуального насильства із початку бойових дій.

Важливо кожному і кожній усвідомити — про проблему не треба мовчати! Жертвам насилля варто звертатися за допомогою до поліції та інших компетентних органів. Кривдник має понести покарання.

Скажіть насильству СТОП!!