ПЛАН РЕГУЛЯТОРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА 2021 рік

восьмого   скликання

ІІ (позачергова)  сесія

РІШЕННЯ

від  17 грудня 2020 року                                                                       № 04

Про затвердження Плану діяльності

Мигіївської  сільської ради з підготовки

проєктів  регуляторних актів на 2021 рік

Відповідно до пункту 7  частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою врегулювання господарських відносин  територіальної  громади, забезпечення державної  регуляторної політики органами  та  посадовими  особами  місцевого  самоврядування  та  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань  фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного  розвитку, інвестицій  та  міжнародного співробітництва, з питань  прав  людини, законності, депутатської  діяльності, етики  та  регламенту, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити План діяльності Мигіївської  сільської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік (додається).

2. План діяльності Мигіївської  сільської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік  оприлюднити на офіційному сайті Мигіївської  сільської ради в десятиденний термін з моменту підписання цього рішення.

3.  Керівникам структурних підрозділів виконавчого  комітету Мигіївської  сільської при розробці регуляторних актів, не передбачених Планом, затвердженим пунктом 1 даного  рішення, вносити відповідні зміни не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки такого проекту, відповідно до вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

4. Постійній комісії  з питань  фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного  розвитку, інвестицій  та  міжнародного співробітництва, з питань  прав  людини, законності, депутатської  діяльності, етики  та  регламенту забезпечити підготовку експертних висновків щодо регуляторного впливу проектів регуляторних актів, які внесені на розгляд сесії сільської ради про відповідність вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

5.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію з питань  фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного  розвитку, інвестицій  та  міжнародного співробітництва, з питань  прав  людини, законності, депутатської  діяльності, етики  та  регламенту (Голісевич Р.І.).

Сільський голова                                                            Володимир  БАЗАЛУК

до рішення сесії Мигіївської сільської ради

від 17.12.2020 04  ІІ сесії 8 скликання

План діяльності