ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення Мигіївської сільської ради «Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Мигіївської територіальної громади майна відумерлої спадщини

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення Мигіївської сільської ради «Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Мигіївської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна» та аналізу його регуляторного впливу

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Мигіївська сільська рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення Мигіївської сільської ради «Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Мигіївської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна» та аналізу регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проєкту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Мигіївської сільської ради у вкладках «Оголошення» та «Регуляторна політика» за посиланням: http://mygiivska.gromada.org.ua.

Протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті сільської ради Мигіївська сільська рада прийматиме від юридичних та фізичних осіб зауваження та пропозиції щодо проєкту даного регуляторного акта у письмовому вигляді за адресою: с. Мигія, вул. Первомайська, буд. 50, тел. (05161) 61-313, або на eлектронну адресу : [email protected].

Розробник проєкту регуляторного акта: відділ земельних відносин та комунальної власності, відділ економічного розвитку та інвестицій Мигіївської сільської ради.

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено 27 січня 2022 року.

Інформацію щодо результатів обговорення вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Мигіївської сільської ради.

27 січня 2022 р.