Заміни в комісіях ДВК додатково

ПОСТАНОВА № 33

19 жовтня 2020 року                     16 год. 00 хв.                  с. Мигія

Про припинення повноваження члена дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 480574 Капмоль Вікторії Валентинівни (від Миколаївської обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність») та заміну для включення до складу відповідної виборчої комісії кандидатурою Мокряк Ольги Павлівни за поданням Миколаївської обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність».

Відповідно до частини другої статті 206  та п. 2 частини четвертої  статті 208 Виборчого кодексу України Мигіївська сільська територіальна виборча комісія Первомайського району Миколаївської області постановляє:

1.      Припинити достроково повноваження члена комісії:

Капмоль Вікторії Валентинівни, 11.10.1966 року народження, від Миколаївської обласної організації політичної партії «Європейська солідарність» (у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

2.      Включити до складу дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 480574 с. Романова Балка, утвореної та сформованої постановою Мигіївської сільської територіальної виборчої комісії від 07 жовтня 2020 року № 23 «Про утворення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 480574 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року» Мокряк Ольгу Павлівну, 10.08.1991 року народження, від Миколаївської обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність».

ПОСТАНОВА № 34

19 жовтня 2020 року          16 год. 00 хв.            с. Мигія

Про припинення повноваження члена дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 480582 Скафарь Олени Олексіївни (від Миколаївської обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність») та заміну для включення до складу відповідної виборчої комісії кандидатурою Дихти Ірини Анатоліївни за поданням Миколаївської обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність».

1.      Припинити достроково повноваження члена комісії:

Скафарь Олени Олекіївни, 13.03.1992 року народження, від Миколаївської обласної організації політичної партії «Європейська солідарність» (у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

2.      Включити до складу дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 480582 с. Софіївка, утвореної та сформованої постановою Мигіївської сільської територіальної виборчої комісії від 07 жовтня 2020 року № 28 «Про утворення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 480582 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року» Дихту Ірину Анатоліївну, 09.12.1991 року народження, від Миколаївської обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність».

ПОСТАНОВА № 35

19 жовтня 2020 року          16 год. 00 хв.            с. Мигія

Про припинення повноваження члена дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 480583 Грилюк Алли Олексіївни (від Миколаївської обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність») та заміну для включення до складу відповідної виборчої комісії кандидатурою Росовської Світлани Володимирівни за поданням Миколаївської обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність».

1.      Припинити достроково повноваження члена комісії:

Грилюк Алла Олексіївна, 30.12.1959 року народження, від Миколаївської обласної організації політичної партії «Європейська солідарність» (у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

2.      Включити до складу дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 480583 селища Бандурка, утвореної та сформованої постановою Мигіївської сільської територіальної виборчої комісії від 07 жовтня 2020 року № 28 «Про утворення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 480583 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року» Росовську Світлану Володимирівну, 10.03.1963 року народження, від Миколаївської обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність».