Повідомити про корупційне правопорушення

Виконавчий комітет Мигіївської сільськоїради  співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон). Особи, які надають допомогу в запобіганні і виявленні корупції, перебувають під захистом держави.

Якщо у Вас є достовірна інформація, яка стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо порушення вимог Закону посадовими особами виконавчого комітету Мигіївської сільської  ради або керівниками комунальних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мигіївської сільської ради , ви можете повідомити через офіційний веб-сайт Мигіївської сільської ради .

Повідомлення, які надходять через офіційний веб-сайт  Мигіївської сільської  ради, направляються з підписом у сканованому вигляді крім повідомлень, поданих анонімно. Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 України «Про запобігання корупції».

Всі повідомлення розглядаються  уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету сільської ради  в порядку визначеному Законом України « Про запобігання корупції».

Працівником виконавчого комітету Мигіївської сільської ради у повідомлення про порушення вимог Закону може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно).

Повідомлення також може бути подано:

письмово з позначкою «Про корупцію»:

– засобами поштового зв’язку з на адресу: 55223, виконавчий комітет Мигіївської сільської ради , вул. Первомайська 85

– у скриньку «Повідомлення про порушення» за адресою: 55223, виконавчий комітет  Мигіївської сільської ради , вул. Первомайська 85

електронною поштою на адресу [email protected]

на особистому прийомі громадян, що проводиться  уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету сільскої ради, за телефоном: +380991334061 (понеділок – четвер з 08.00 до 17.00, п’ятниця з 08.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45).

Інформація про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції, до якої можна повідомити про вчинення працівниками виконавчого комітету   Мигіївської сільської ради корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»:

Найменування:Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету сільської ради:

Носик Людмила Володимирівна

Адреса знаходження: село Мигія, Миколаївська область, вул. Первомайська 85,кабінет № 3

Номер телефону: +38991334061