Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної військової адміністрації повідомляє про проєкт з організації безкоштовної програми розвитку сімейного ветеранського бізнесу, в тому числі бізнесу діючих військових та їх родин серед цільової аудиторії та громадських організацій (спілок), що працюють з цільовими аудиторіями проєкту в області.

Реєстрація на програму:

Проєкт реалізується ГО ПРО Вімен ЮА та ГО НОМАД за підтримки Українського Ветеранського Фонду. Він дає змогу зняти з учасників програми стигму сприйняття «повернення з війни та неможливості себе знайти в цивільному житті».

Програма «Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок» складається з наступних блоків:

• бізнес - табір в Карпатах протягом 7 днів;

• менторські сесії;

• робота з психологом;

• допомога з подачами проєктних заявок на грантові та інвестиційні конкурси.