Звіти сільського голови за 2018р.

ФОТОЗВІТ  ПРО РОБОТУ  МИГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ЗА 2018 РІК

с. Мигія

2018

Протягом  2018 року  депутатським корпусом на  чолі з  сільським головою  забезпечувалися заходи щодо   виконання   «Програми  соціально-економічного розвитку Мигіївської сільської ради на 2018 рік».

В ДНЗ «Ромашка» за 2018

Поточний ремонт опалювальної системи  -132013 грн

Встановлення пожежної сигналізації - 114079 грн.

Придбано бойлер -2200 грн.

Придбано оргтехніку на суму -11998 грн.

Вартість одного дітодня склала - 33,20 грн

Придбано електроплиту - 24 тис. грн.

Поточний ремонт ганків -36 тис. грн.

На харчування  дітей виділено  - 200 тис. грн.

Сільський клуб с. Мигія :

За рахунок  коштів сільського бюджету закуплено крісла та стільці   - на суму 129000  тис. грн.

Виділено кошти на поточний ремонт(заміна)  вхідних дверей  на суму – 12150 грн.

Придбано сценічні костюми на суму – 4600 грн.

Придбання акустичної системи на суму – 23125 грн.

Придбано баян на суму – 10500 грн.

Організація свята  дня села 46500 грн, придбання подарунків  до свята – 1850 грн.

Придбано тепло вентилятори на суму – 2500 грн.

На проведення свят  залучено спонсорські  кошти в сумі – 7 тис. грн.

Мигіївська амбулаторія та ФАП с. Куріпчине   :

Проведено поточний ремонт з заміною вікон та дверей  на металопластикові  за рахунок спонсорських коштів ТОВ «Бузькі пороги» в сумі – 15,5 тис. грн.

Придбано пральну машинку автомат на суму 7 тис. грн. за рахунок спонсорської допомоги ПСП "Прибузький" .

Придбано за рахунок сільського бюджету  медичне обладнання -64 000 грн.  (електрофорез та  УВЧ).

Благоустрій території сільської ради

За рахунок коштів місцевого бюджету :

• проведено ремонт  асфальтного та щебеневого  покриття вулиць Садова         с. Гаївське , частково вул. Акад. Слабченка ,Вишнева , Свободи  перехрестя           1 Травня   на суму -  890 тис. грн. . вул Скаржинського – 380 тис. грн.
  • 9 січня та частково вул. Набережна  , вулиця Миру.Фото без описуФото без опису
  • В цілому підключено  26  ліхтаря  вуличного освітлення в с. Куріпчине на суму – 160483 грн  Проведено поточний ремонт вуличного освітлення в с. Гаївське 43468 грн. Фото без опису
  • Проведено зачистку несанкціонованого сміттєзвалища та вивезення ТВП від населення та  об’єктів  за рахунок коштів місцевого бюджету на суму 17000 грн.
  • Встановлено дитячий ігровий майданчик вул. Туристична  та огорожу з лавками  на суму – 38800 грн. Фото без опису
  • Проведено озеленення  центру села,   висаджено квітів на  суму  700 грн.
  • Фото без опису

• Підключено – 12 ліхтарів  вуличного освітлення на суму – 29 тис. грн.

- Замовлено проекти землеустрою під  соціальними об’єктами  клуб, ФАП  на суму 18116 грн та оформлено  тех.. паспорта на об’єкти на суму – 12500 грн.

- Придбано мотокосу на суму – 5650 грн.

За рахунок спонсорських коштів Дзиговської Дарії , встановлено дитячий спортивний майданчик.

Житлово- комунальне господарство :

• проведено поточний ремонт  діючої водогінної мережі по вул. 9 Січня на суму – 48,9 тис. грн.

На проектну документацію  на проведення водогону по вул. Відродження витрачено – 28000 грн.

Закуплено  матеріали на  поточной ремонт водогінної мережі на суму 26000  грн. Закуплено  два насоси  на суму – 40 тис. грн.

Мигіївська ЗОШ:

За рахунок сільського бюджету виділено кошти на харчування  пільгової категорії дітей в сумі 280 тис. грн.

На поточний ремонт школи -  120тис. грн.

Містобудівна  діяльність :

Розпочато   роботи з другого етапу  розробки Генерального плану  села Мигія . Укладено договір на загальну суму  - 136  тис. грн.  , освоєно на даний час – 70 тис.грн. Роботи не закінчено.

Проводяться  роботи з виготовлення Проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність під пасовища  .

Соціальний захист населення :

На пільгове перевезення  пенсіонерів за віком та інших пільгових категорій громадян  виділено з сільського бюджету по жовтень   - 139648 тис. грн. До кінця року буде виплачено 196 тис. грн.

На матеріальну допомогу учасникам АТО – 26 чоловік  20800 грн, дітям інвалідам  - 8 чоловік благодійну допомогу надавав Благодатненський птахопром  до дня захисту дітей та до дня інваліда. Важкохворим жителям села   виділено з сільського бюджету  допомогу  на загальну  суму10000грн. В листопаді  місяці відповідно до рішення виконкому передбачено виплатити ще 15 тис. грн.

Фізична культура та спорт:

На міжнародні в  змаганнях  з хортингу з місцевого бюджету виділено 34 тис. грн. ,   приймали  участь у всеукраїнських , обласних  та районних спартакіадах , на яких займали призові місця.

:Фото без описуФото без опису

На території сільської ради працюють громадські організації  :

ГО «Мигіївська надія» , ГО «Федерація хортингу Первомайського району»  , ГО «Прогрес» , ГО  «Мигія Одисей Екстрим». Діяльність  цих організацій  сприяє   розвитку  спорту , туризму  серед молоді ,та наданню благодійної допомоги  людям з обмеженими можливостями та інших послуг населенню.

Завдяки  злагодженій роботі  депутатського корпусу , виконавчого комітету, апарату сільської ради  вдається втілити в життя  плани  та забезпечити   всебічний  розвиток    дітей  та молоді  , гарантувати ефективний соціальний захист людей поважного віку  та малозабезпечених сімей на території Мигіївської сільської ради.