Новий рік 2022

Іванівській сільський клуб вітає вас. З Новим роком! Бажаю в новому році щоб збулося все те, що ви побажали. Всі цілі були досягнуті, а плани перевиконані. Все погане і неприємне залишилося в році, що минає. Бажаю в новому році відчути нові емоції, дізнатися і побачити багато нового, зустріти нових людей, щоб Новий рік приніс в кожен будинок багато посмішок, багато сміху, виконання всіх бажань, матеріального достатку і стабільності скрізь і в усьому!

Софіївський сільський клуб вітає всіх з Новим роком!

Нехай рік прийдешній для кожного з нас буде багатим на щасливі і радісні події, стане роком нових успіхів і досягнень.

Бажаю Вам міцного здоров'я, родинного благополуччя, миру і злагоди у кожній домівці, рідній країні!

Божої благодаті всім нам, здійснення мрій і успішної реалізації всіх починань!!! З Новим роком!!!

31 грудня 2021 року в Мигіївському сільському клубі відбулася новорічна програма для дітей. Дід Мороз та Снігуронька провели безліч цікавих конкурсів та хороводів. Дід Мороз уважно вислухав вірші всіх дітей та вручив подарунки. Привітали малечу та батьків з Новим Роком!

Дякуємо за надані подарунки Мигіївському відділу ОКСТ.

Романовобалківський сільський клуб.

Щедрий вечір, добрий вечір! Добрим людям на здоровя! Вітаємо вас та вашу родину зі Старим Новим роком, Щедрим вечором та Меланкою! Нехай у вашій родині панують мир та злагода, діточки ростуть здоровими, а щастя і добробут не лишають ваш дім! Веселих свят та чистих думок!