Подаруй дитині тепло і любов родиного кола!

Подаруй дитині тепло і любов родинного кола в цей нелегкий час!

Найважливіше для дитини є виховання в сім’ї, але коли це неможливо, то альтернативою біологічній родині може стати прийомна родина.

Прийомна сім’я – сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, яка добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від 1-го до 4-х дітей на виховання і спільне проживання.

Функціонування прийомних сімей регулюється «Положенням про прийомну сім’ю.»

Метою створення таких сімей є забезпечення належних умов для виховання в         сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Діти виховуються в родині до досягнення вісімнадцятирічного віку або до закінчення навчання у професійно-технічних чи вищих навчальних закладах, але не пізніше досягнення ними 23-річного віку. За сприятливих умов дитина може повернутися в рідну сім’ю.

Влаштування дітей у прийомну сім’ю проводиться з урахуванням віку прийомних батьків та дітей, щоб на час досягнення прийомними батьками пенсійного віку всі прийомні діти досягли повноліття.

При звернені до центру надання соціальних послуг отримаєте повний перелік документів для того щоб стати прийомною родиною.

Пройдете навчання з висококваліфікованими спеціалістами.

Необхідною умовою створення умов розвитку та виховання прийомної дитини в сім’ї є згода всіх її членів на влаштування нового вихованця.

Добре обдумавши своє бажання надати тепло і родинний прихисток дітям, Ви подаруєте їм шанс на зростання в родинному оточені. Та майбутнє в якому вони будуть цінувати родину, створювати свої міцні та надійні сім’ї.

Звернутися за більш докладнішою інформацією Ви зможете до нашого центру, де ми приділимо Вам увагу та отримаєте повну інформацію, ми  знаходимося за   адресою: с. Мигія, вул. Первомайська 50.

Тел: 0967050049  Буйновська Тетяна Миколаївна (завідувач відділення

соціальної роботи)