Про психологічну пудтримку батьків та дітей під час війни в рамках проєкту "Коло турботи"

Громадська організація "Центр соціального лідерства" разом з Дитячим фондом ООН в Україні (UNICEF) за підтримки НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України реалізує благодійний проєкт "Коло Турботи", мета якого надавати кваліфіковану допомогу батькам  та їх дітям віком від 0 до 6 років, що отримали гостру травму в результаті дії різноманітних обставину ході війни в Україні.

В рамках проєкту відрито гарячу лінію психологічної підтримки батьків при гострих стресах під час війни - 0800 33 13 91, яка працює щоденно з 16:00 до 20:00.

Більше інформації зможете дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/care.circle.ua/