Комунальний заклад "Берізківський мистецький ліцей"може забезпечити освітні послуги дітям віком від 4 до 18 років, в тому числі і для дітей внутрішньо переміщених осіб

Комунальний заклад «Березківський мистецький ліцей» Миколаївської обласної ради, який має дозвіл на очне навчання під час оголошеного воєнного стану в Україні, може забезпечити освітні послуги дітям віком від 4 до 18 років, в тому числі і для дітей внутрішньо переміщених осіб. Заклад має пансіон з п’ятиразовим БЕЗКОШТОВНИМ збалансованим харчуванням та проживанням. Діти отримають початкову мистецьку освіту музичного та декоративного спрямування ( гра на музичних інструментах, володіння різними техніками малювання, вокалом, широкий художньо- естетичний спектр гурткової роботи). Учні 9- 11 класів мають можливість здобути професії «оператор комп’ютерного набору» та « молодша медична сестра з догляду за хворими» з отриманням документа державного зразка.

За детальною інформацією звертатися до служби у справах дітей Мигіївської сільської ради