Персональний склад

Персональний склад виконавчого комітету

Мигіївської сільської ради

1.  Базалук Володимир Олексійович  – голова виконавчого комітету, сільський голова Мигіївської сільської ради;

2. Носик Людмила Володимирівна –  керуючий справами секретар виконавчого комітету  Мигіївської сільської ради;

Члени виконавчого комітету:

3.  Почтаренко Світлана Миколаївна -  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

4. Хоменко Людмила Миколаївна -  староста в селах Романова Балка, Генівка, Львів, Соколівка, селища Іванівка.

5. Павлова Тамара Іванівна – староста  в селах Софіївка, Богословка, селища Бандурка

6.Маліченко Оксана Олександрівна - староста  в селах Лиса Гора, Новопавлівка.

7.Данилюк Лариса Олександрівна – начальник відділу фінансів.

8.Давиденко Тетяна Володимирівна – начальник відділу земельних відносин  та комунальної власності .

9.Лучко Любов Вікторівна - начальник відділу соціального захисту населення.

10.Чумак Вікторія Валентинівна – начальник  відділу освіти , культури, спорту та туризму

11.Курочкіна Оксана Анатоліївна -  начальник  відділу економічного розвитку та інвестицій.

12. Макогонюк Альбіна Віталіївна - начальник служби у справах дітей.

13.Мирошник Віктор Анатолійович – директор СКП «Прогрес»

14. Навроцька Дар’я Русланівна – директор комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Мигіївської  сільської  ради.

15. Шкулепов Володимир Олексійович -  керуючий ТОВ «Софія».

16. Поліщук Іван Ілліч-  директор Софіївського  ЗЗСО І-ІІІ ст.

17. Росовська Лариса Петрівна – викладач Бандурського ЗЗСО .

18. Свєтлічна Ольга Володимирівна -  надавач послуг з водопостачання в       с. Лиса Гора.

19. Літвіненко Віта Вікторівна  – начальник  бухгалтерського  обліку та звітності – головний бухгалтер  Мигіївської сільської ради .

20. Порхун О.С. – директор Мигіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мигіївської сільської ради.

21. Повстемська В.М.- директор Романовобалківського ЗСО І-ІІІ ступенів Мигіївської сільської ради.