Постанови про зміни в складі дільничних виборчих комісій

ПОСТАНОВА № 30

15 жовтня 2020 року          17 год. 00 хв.            с. Мигія

Про припинення повноваження члена дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 480568 Андрусишина Григорія Васильовича (від Миколаївської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ») та заміну (для включення до складу відповідної дільничної виборчої комісії) кандидатурою Коваленко Ярослава Юрійовича за поданням Миколаївської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Відповідно до частини другої статті 206  та п. 2 частини четвертої  статті 208 Виборчого кодексу України Мигіївська сільська територіальна виборча комісія Первомайського району Миколаївської області п о с т а н о в л я є:

1.      Припинити достроково повноваження члена комісії:

Андрусишин Григорій Васильович, 17.02.1966 року народження, від Миколаївської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» (у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

2.      Включити до складу Мигіївської дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 480568, утвореної та сформованої постановою Мигіївської сільської територіальної виборчої комісії від 07 жовтня 2020 року № 21 «Про утворення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 480568 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року» Коваленко Ярослава Юрійовича, 31.07.1991 року народження, від Миколаївської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».Голова

ПОСТАНОВА № 31

15     жовтня 2020 року          17 год. 00 хв.            с. Мигія

Про припинення повноваження члена дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 480563 Бець Тетяни Леонідівни (від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина») та заміну (для включення до складу відповідної дільничної виборчої комісії) кандидатурою Равлюк Тетяни Олександрівни за поданням Миколаївської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

1. Припинити достроково повноваження члена комісії:

Бець Тетяна Леонідівна, 11.10.1972 року народження, від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» (у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

2.      Включити до складу Лисогірської дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 480563, утвореної та сформованої постановою Мигіївської сільської територіальної виборчої комісії від 07 жовтня 2020 року № 18 «Про утворення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 480563 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року» Равлюк Тетяну Олександрівну, 02.02.1979 року народження, від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

ПОСТАНОВА № 32

15     жовтня 2020 року          17 год. 00 хв.            с. Мигія

Про припинення повноваження члена дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 480577 Мазуренко Володимира Олексійовича (від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина») та заміну (для включення до складу відповідної дільничної виборчої комісії) кандидатурою Мазуренко Юлії Володимирівни за поданням Миколаївської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

1.      Припинити достроково повноваження члена комісії:

Мазуренко Володимир Олексійович, 28.04.1955 року народження, від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» (у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

2.      Включити до складу дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 480577 с. Генівка, утвореної та сформованої постановою Мигіївської сільської територіальної виборчої комісії від 07 жовтня 2020 року № 26 «Про утворення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 480563 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року» Мазуренко Юлію Володимирівну, 01.07.1979 року народження, від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».