Дорожня карта для осіб, що постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, торгівлі людьми або гендерної нерівності

Особи, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статті, насильства по відношенню до дітей, та сексуального насильства скоєне представниками держави агресора, можуть звертатись до найближчого органу місцевого самоврядування або органу виконавчої влади за місцем проживання на території України, а в Мігіївській сільській раді за телефонами «гарячих» ліній та адресами установ:

- Первомайський відділ ГНПУ в Миколаївській області за номером 102 (цілодобово) або дільничного інспектора за місцем проживання;

- Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Мигіївської сільської ради - с.Мигія,  вул. Первомайська, 85 тел. 6-13-42, 6-13-13;

• Відділ «Соціального захисту населення» Мигіївської сільської ради - с.Мигія,  вул. Первомайська, 85 тел. 6-13-42, 6-13-13;

• Служба у справах дітей Мигіївської сільської ради - с.Мигія,  вул. Первомайська, 85 тел. 6-13-42, 6-13-13;

- фахівця із соціальної роботи старостинських округів Мигіївської сільської ради.

- мобільної бригади «Соціально-психологічної допомоги» м. Первомайськ   Миколаївської області за телефоном 0505330734

- ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ»  з юридичної, соціальної та психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Допомога в евакуації. Гаряча лінія 0800332858 (дзвінки безкоштовні в межах території України.

В соціальні установи телефонувати в робочі дні за наступним графіком:

понеділок - четвер з 8.00 до 17.00 години, п’ятниця з 8.00 до 16.00 год,

вихідні дні: субота - неділя

Контакти в регіонах України з попередження домашнього насильства, протидії торгівлі людьми та гендерної дискримінації можна знайти на веб-сторінці Міністерства соціальної політики України http://www.msp.gov.ua

Ви можете отримати екстрену психологічну та інформаційну консультацію:

Якщо Ви пережили гендерно зумовлене насильство -це не Ваша провина. Немає ніякого виправдання насильству. Ви можете зв’язатися зі спеціалізованими службами, які впорядковуються урядом, місцевими та міжнародними організаціями, такими як Міжнародний медичний корпус.

Гаряча лінія Міжнародного медичного корпусу 0-992-300-750

Гаряча лінія УКГС ООН 0-800-309-110 /0-800-30-77-11 / 0-800-331-800

Національна «гаряча лінія» з попередження домашньою насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 0-800-500-335,116-123 (для дзвінків з мобільного).

Національна диняча «гаряча лінія»; 0-800-500-225, 116-111 (для дзвінків з мобільного).

Якщо ви стали свідками насильства (експлуатації, неналежного ставлення) над дітьми як з боку батьків, так й інших осіб, не залишайтесь байдужими - повідомте поліцію або відповідну соціальну    службу.