До уваги батьків та дітей!

Комунальний заклад «Берізківський мистецький ліцей» запрошує дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей для безкоштовного навчання та перебування на повному державному утриманні за рахунок державної субвенції. В ліцеї є гуртки малювання, ліплення, бісероплетіння. Діти мають можливість отримати базову та повну загальну середню освіту. При вступі до Берізківського мистецького ліцею при собі обов’язково мати довідку про те, що дитина з багатодітної, малозабезпеченої родини.

До КЗ «Берізківський мистецький ліцей» також можуть бути зараховані  всі бажаючі діти.

Умови вступу та детальну інформацію можна дізнатися за телефоном:

0984178691 – начальник служби у справах дітей Мигіївської сільської ради – Макогонюк Альбіна Віталіївна;

0961743745 – головний спеціаліст служби у справах дітей Мигіївської сільської ради – Довбня Юлія Сергіївна