АТ Ощадбанк, інформація щодо підтримки німецького уряду для бізнесу ОТГ

Міністерство економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина та Європейський Союз в рамках програми міжнародної технічної допомоги запускають проект «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері EU4Business».

Головною метою проекту є підтримка підприємців та підприємств, що ведуть господарську діяльність в найбільш постраждалих областях України, включаючи Миколаївську область. В рамках програми передбачено надання грантів для розвитку бізнесу в нашому регіоні.

Уповноваженим Банком, через який проходять суми грантових коштів, обрано АТ «Державний Ощадний Банк України».

Заявку на отримання допомоги можна подати   з 01.07.2023 р. по 14.07.2023 р. через Портал «Дія Бізнес».

За більш детальною інформацією та допомогою при виникненні питань щодо грантової підтримки просимо звертатись до менеджерів АТ «Ощадбанк».

Контрактні дані:  Тел. + 380684862621 (Катерина)   Тел. +380978506441 (Олена)

e-mail: [email protected]