СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МИГІЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021-2027 рр.

Шановні мешканці Мигіївської територіальної  громади!

В рамках розробки Стратегії  розвитку  Мигіївської  територіальної  громади на 2021-2027 рр. Робочою  групою проводиться  опитування  мешканців  для  визначення проблем, які  існують  в громаді та  перспектив розвитку громади на  майбутнє.

Думка  кожного  мешканця  громади  є  дуже  важливою  в процесі  стратегічного  планування  і  обов'язково  буде  врахована при визначенні  пріоритетних  завдань та шляхів розвитку  Мигіївської  територіальної  громади.

Як Ви  можете    висловити свою думку:

1. Анкету  для опитування  розміщено  на  офіційному  сайті Мигіївської  громади  у вкладці «Стратегія  розвитку  Мигіївської територіальної громади на 2021-2027 рр», яку Ви  можете  заповнити  і надіслати в електронному  вигляді  на  email[email protected],   kurochkina1983@ukr.net.

2. Звернутись  безпосередньо  до Мигіївської сільської ради, Лисогірського, Романовобалківського  та  Софіївського  старостинських округів, заповнити  свою  анкету  в паперовому  вигляді та передати  працівникам сільської ради  або старостам.

3. Перейти  за посиланням  та  заповнити Google форму

Анкета  для  молоді:

Анкета  для  мешканців:

Заздалегідь  вдячні! Присвятіть  громаді невелику  частину  свого  часу!