Оголошення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення

Мигіївської  сільської ради

«Про затвердження тарифів на  послуги з водопостачання,

Мигіївської  сільської ради»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», «Про  благоустрій  населених  пунктів», керуючись  постановою Кабінету  Міністрів України  від 1 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», наказу Міністерства  регіонального  розвитку, будівництва  та  житлово-комунального  господарства України  від 05 червня 2018 року  «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»  та з метою одержання зауважень та пропозицій від  фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Мигіївська  сільська  рада  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Мигіївської сільської ради «Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання,  які  надаються  фізичною  особою-підприємцем  Свєтлічною Ольгою Володимирівною на  території  села  Лиса  Гора Мигіївської  сільської ради»  та аналізу  регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Проєкт  регуляторного  акту  спрямований  на  приведення тарифів до розміру економічно обґрунтованих витрат на послуги з водопостачання з метою забезпечення безперебійного надання послуг з водопостачання на  території села Лиса Гора Мигіївської сільської ради  та забезпечення єдиного підходу до формування тарифів.

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проєкту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Мигіївської сільської ради у  вкладках «Оголошення» та  «Регуляторна діяльність ОТГ» за посиланням:

Протягом 30 календарних  днів з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті сільської ради виконавчий комітет  Мигіївської сільської ради   прийматиме  від юридичних  та фізичних  осіб  зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту у письмовому вигляді за адресою: с. Мигія, вул. Первомайська, буд. 50, тел. (05161 61-313, або  на  eлектронну адресу : Sr_migeya@ukr.net)

Розробник проекту регуляторного акта – виконавчий  комітет Мигіївської сільської ради. Проект регуляторного акту та аналіз  регуляторного  впливу  буде оприлюднено  03 березня 2021  року.

Інформацію щодо результатів обговорення вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Мигіївської сільської ради.

02 березня  2021 р.