Служба у справах дітей Мигіївської сільської ради в цей нелегкий час вітає всіх діток з днем захисту дітей!

1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається сьогодні – Під час війни в Україні...Зараз маленькі українці особливо потребують уваги та турботи, адже саме вони відбудовуватимуть країну після нашої перемоги. Тож ми, дорослі, повинні дбати про них, адже діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Нехай вони про війни і ворожнечі дізнаються лише з книг і ніколи не бачать ці біди наяву. Бажаємо всім діткам міцного здоров`я, щасливого, безтурботного дитинства та мирного неба над головою! Нехай їм завжди світить сонце яскраво, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі для них сяятимуть мільйони красивих зірочок. Зі святом наші маленькі!