Платформа з надання та пошуку безкоштовного житла "Допомагай"

Починаючи з 24 лютого мільйони українців терміново евакуюються у безпечніші регіони. Понад 4 мільйони перетнули кордон України і вирушили до сусідніх країн і понад 9 мільйонів населення стали вимушеними переселенцями всередині країни. Більшість із них не має місця, де можна безпечно перечекати складні часи.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, враховуючи загальний контекст та потреби у забезпеченні житлом внутрішньо переміщених осіб рекомендує до використання платформу з надання та пошуку безкоштовного житла "Допомагай"

Власники житла та переселенці можуть додавати та відповідно шукати оголошення з надання безкоштовного житла за посиланням https://shelter.dopomagai.org  або за номером гарячої лінії 0(800)332238 (безкоштовно по Україні), де вже працює більш ніж 70 волонтерів-операторів, які цілодобово приймають сотні дзвінків щоденно.

Гаряча лінія є надважливою функцією, бо багато хостів й біженців є літніми людими, які не мають смартфонів, щоб додати або знайти оголошення про безкоштовне житло. Також в дорозі чи у потязі, біженці можуть не мати доступу до Інтернету і можливості шукати житло. Отже звернутися до волонтерів на гарячу лінію, то єдиний спосіб знайти прихисток.

У тяжкі часи війни люди допомагають один одному, навіть незнайомцям, розуміючи, що тільки згуртованість та взаємна допомога можуть наблизити всіх нас до перемоги та повернення до нормального стану життя.