ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ГУС у Миколаївській області) інформує!

Дата: 16.04.2024 10:49
Кількість переглядів: 35

Враховуючи потребу органів державної статистики та національної статистичної системи в цілому у висококваліфікованих фахівцях, сподіваємось на Ваше активне сприяння в доведенні інформації про набір студентів за денною та заочною формами навчання Національною академією статистики, обліку та аудиту (НАСОА) до випускників 9-х, 11-х класів Вашої громади, їхніх батьків та інших зацікавлених осіб через відділи освіти, керівництво шкіл, а також шляхом публікацій на ваших офіційних сайтах. Інформацію про спеціальності, форми, вартість навчання, правила прийому та програми вступних випробувань тощо розміщено на сайті НАСОА за посиланням nasoa.edu.ua. НАСОА здійснює підготовку фахівців на бакалаврському, магістерському, освітньо-науковому та науковому рівнях вищої освіти. Підготовка фахівців ступенів бакалавр та магістр здійснюється за освітньо-професійними програмами: - «Прикладна статистика та бізнес-аналітика» - «Фінанси, банківська справа та страхування» - «Облік, аудит та оподаткування» - «Право» - «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» - «Маркетинг і реклама» - «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» - «Публічне управління та адміністрування». Поряд з цим, у структурі академії також функціонує Коледж бізнесу та аналітики (м. Київ) та Фаховий коледж економіки та управління (м. Біла Церква), які здійснюють прийом на навчання студентів для здобуття фахової передвищої освіти на базі 9 та 11 класів. 2 НАСОА здійснює підготовку фахівців як за державним замовленням, так і на контрактній основі. У разі навчання на контрактній основі пільгові категорії студентів (учасники бойових дій та їх діти; особи, які проживали та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях, діти-сироти до 18 років; інваліди 1-3 групи та інші) отримують знижки при оплаті за навчання від 30 до 50%. Академія має гуртожиток для забезпечення проживання студентів у місті Києві. При цьому вищезазначені пільгові категорії мають відповідні книжки при оплаті проживання в ньому. Більш детальну інформацію з питань, пов’язаних з умовами вступу, можна отримати за телефонами: 099 639 66 43, 044 484 47 73, 067 408 71 14, 097 657 21 01, 096 742 97 73.