30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Дата: 30.07.2021 09:44
Кількість переглядів: 8504

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми на території Мигіївської сільської ради проведено ряд інформаційних заходів:

Відбулося засідання  « круглого столу» за участю Центру надання соціальних послуг,  відділу Соціального захисту населення та Служби у справах дітей. Учасниками засідання були обговорені питання протидії торгівлі людьми на місцевому рівні та прийнято рішення про посилення інформування мешканців громади з даного питання.

Також  центром надання соціальних послуг, відділом соціального захисту населення, службою у справах дітей було проведено захід для працівників Мигіїської сільської ради, щодо інформування, виявлення та протидії торгівлею людьми.

Проведено інформаційну акцію з роздачою буклетів та листівок на тему: «Як не стати жертвою торгівлі людьми», та «Дії щодо безпечного працевлаштування за кордоном»

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису