Служба у справах дітей Мигіївської сільської ради вітає усіх діток з Днем захисту дітей!

Першого літнього дня у всьому світі, відзначають гарне та радісне свято – День захисту дітей. Але вже третій рік поспіль діти України святкують це свято в умовах війни, переживаючи травми, втрати, та руйнування. Дні війни, сповнені небезпеки, тривоги та боротьби за життя. У мільйонів маленьких українців вкрадені святкування днів народження, шкільні спогади, час з друзями та родиною. Вони втратили домівки, школи та дитячі майданчики. Сховища замінили їм дитячі кімнати, лавки метро — ліжечка, а повітряні тривоги — шкільні дзвінки. Через війну в наших дітей тепер дорослі очі, але досвід, життя і майбутнє кожної української дитини — безцінні.

Війна мусить припинитися, щоб кожна дитина мала мирне та щасливе дитинство, на яке заслуговує. Адже з настанням миру саме у ваших руках процвітатиме світле майбутнє!

Тому сьогодні, хочеться привітати вас, дорогі діти! Ви – майбутнє нашої держави! Вільної та незалежної України! У День захисту дітей бажаємо кожній дитині міцної сім'ї та всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки освітлюють все навколо,  будьте здоровими і щасливими. Хай кожна дитина буде оточена любов'ю і турботою та зростає під мирним небом! Нехай кожен день вам дарує нові враження, знання та вміння. Віримо, що наші діти – це наше майбутнє, і вони зроблять світ кращим!

З Днем захисту дітей!