Розпізнай небезпеку вчасно!

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ.

РОЗПІЗНАЙ НЕБЕЗПЕКУ ВЧАСНО!

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – це третій за розмахом кримінальний бізнес у світі після торгівлі зброєю і наркотиками! Торгівля людьми не визнає державних кордонів, не ділить людей на багатих та бідних, на дорослих та дітей.

ФОРМАМИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ є: експлуатація, втягнення у злочинну діяльність, збройні конфлікти, усиновлення з метою наживи, вилучення органів, проведення дослідів над людиною без її згоди, примусова праця.

З ПОЧАТКУ ВІЙНИ ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми значно підвищився. Це пов’язано між іншим з тим, що значна кількість людей примусово вивезені на територію росії та білорусі. Окрім того, російська агресія та злочини, вчинені представниками держави-агресора стосовно мирного населення України, зокрема, їх незаконне утримування, перебування в полоні та використання у збройному конфлікті, загострили проблему трудової та сексуальної експлуатації.

ОСОБЛИВО ВРАЗЛИВИМИ для злочинців є ті, які готові покинути територію України. Вербувальники обіцяють легальне працевлаштування, неважку та високооплачувану роботу, комфортні умови проживання, оформлення контракту, проїзних документів за рахунок роботодавця. Зробивши свою роботу, вербувальники передають жертву до рук перевізників.

Якщо ви стали свідками ПІДОЗРІЛИХ ПРОПОЗИЦІЙ щодо вас та ваших рідних, зверніться до фахівця соціальної роботи, до дільничного, до лікаря та будь-кого. Якщо потребуєте консультації, будь ласка, звертайтесь за допомогою на гарячу лінію з питань протидії торгівлі людьми 1547, якщо стали СВІДКОМ ЧИ ЖЕРТВОЮ ЗЛОЧИНУтелефонуйте 102 !

Комунальна Установа

«Центр Надання Соціальних Послуг»

Мигіївської Сільської Ради