Благодійний фонд «Право на захист» є офіційним партнером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні.

Багатоцільова програма допомоги від УВКБ ООН - це одноразова грошова допомога людям, що залишили свої домівки через воєнні дії або повернулися до постійного місця проживання. Розмір допомоги становить 3600 грн. щомісячно на особу протягом 3 місяців. Тобто кожен член родини загалом отримає 10800 грн. на особу.

‼️ Зверніть увагу, критерії вразливостей змінено, тож просимо уважно ознайомитися з оновленими умовами програми.

Хто може звернутися по допомогу?

📌Внутрішньо переміщені особи, протягом 6 місяців з моменту переміщення, що відповідають наступним критеріям:

• родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

або/та

• родина, яку очолює одна самотня / кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

або/та

• родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання, т.п.);

📌Люди, що повернулись в Україну після вимушеного переміщення до іншої країни через військові дії, та відповідають наступним критеріям:

або/та

Особи, які відповідають критеріям вразливості, повинні також відповідати соціально-економічним критеріям та мати місячний дохід менше 5,400 грн. на одного члена родини.

УвагаЯкщо ви отримали допомогу в розмірі 2220/3600 грн/особа/місяць від УВКБ ООН/ іншої агенції/гуманітарної організації ООН, вам може бути відмовлено у виплаті фінансової допомоги від УВКБ ООН.

🖇 З детальною інформацією щодо умов отримання допомоги можна ознайомитися на нашому сайті: https://r2p.org.ua/page/rozshyreno-kryteriyi-lyudej-shho-mozhut-otrymaty-dopomogu-vid-uvkb-oon

📨 Поставити запитання й отримати інформаційну підтримку: https://t.me/IDPhelp

📞 Гаряча лінія УВКБ ООН: 0 800 307 711.

Чекаємо Вас за адресою: с. Мигія вул. Первомайська, 50

06.08.2024р. з 10:00 до 15:00 год.

👉🏻 для збору даних мають бути присутні всі члени родини. Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів ( за умови надання медичної довідки, що підтверджує їх стан здоровʼя)

📄 Інформація, яку необхідно буде надати:

🔹ПІБ згідно з документом, що посвідчує особу;

🔹місце та дата народження, номер телефону;

🔹податковий номер;

🔹номер банківської картки. Картки « єПідтримка» не підходять

🔹 будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості ( довідки, витяг, тощо)